Van 19 t/m 21 september deden wij samen met RIBW Arnhem & Veluwe Vallei mee aan de Socialrun 2025. Een bijzondere estafetteloop van 555 kilometer in 48 uur, om aandacht te vragen voor inclusie en openheid rondom psychische kwetsbaarheid. Het was een intens, verbindend én onvergetelijk weekend.
Samen onderweg, dag en nacht
Ons team liep en fietste dag en nacht door weer en wind. Letterlijk. Van pittige stukken in de regen en harde wind tot nachtetappes door de polder met weinig slaap: het vergde veel van het hele team. Maar juist dat maakte het zo bijzonder.
“Wat een bijzondere ervaring om met een groep mensen dit samen te doen. Je leert elkaar heel snel, goed kennen. En wat mooi om te zien hoe na alle voorbereiding het hele lopen, fietsen, afwisselen, rusten en weer doorgaan: al die puzzelstukjes in elkaar vallen.”
Eloy, deelnemer RIBW Socialrun 2025
De afsluitende 10 kilometer naar de finish legde het team samen af. Een mooi moment waarop de deelnemers het weekend gezamenlijk af konden sluiten.

Meer dan €5.600,- opgehaald
Met trots kunnen we delen dat we maar liefst €5.639,- hebben opgehaald voor Socialrun. Dit bedrag gaat naar projecten die bijdragen aan een samenleving waarin iedereen mee mag doen, ongeacht psychische kwetsbaarheid.
We zijn ontzettend dankbaar voor alle steun en donaties. In het bijzonder willen we onze hoofdsponsoren Quality Textiles, B&B Fabrics, Bureau de Bont en YouBasics in het zonnetje zetten. Jullie bijdrage heeft echt het verschil gemaakt!
Een warm onthaal bij de finish
Bij de finish werd ons team feestelijk onthaald. En dat niet alleen: ook onze nieuwe bestuurder Sander van 't Foort was aanwezig om de deelnemers persoonlijk te feliciteren.

We willen nogmaals iedereen bedanken die ons gesteund heeft in aanloop naar, tijdens of na afloop van dit weekend.
Samen maken we het verschil!